Krimuldas Mūzikas un mākslas skola

Apsveicam 2014. gada 5. marts

Šogad UNESCO Čehijas Republikas Nacionālā komisija aicināja 42. starptautiskajai bērnu mākslas izstādei – konkursam „Lidice 2014” veidot un zīmēt darbus par tēmu „Lauku un dārza darbi manā ģimenē”. Konkursam Latvijas kārtā bija iesūtīti 1334 darbi no 67 Latvijas novadiem un pilsētām. Žūrija izvirzīja 196 darbus, kuri tiks sūtīti uz Čehiju. Laureātu apbalvošana notika 20. februārī Zemkopības ministrijā, šo laureātu vidū ir arī Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi:
Elīza Podziņa, Paula Helēna Reišule, Renāte Kačerovska, Luīze Anna Vimba, Ance Valnere, Santa Saltuma – „Senie lauku darbi un darba rīki” – sk. Marija Vītola;
Dace Ignatova, Dārta Anda Šenberga, Marta Roberta Krauja, Lelde Viša, Keita Loreta Kronberga, Māris Būmanis, Sara Elsabeth Winberg, Santa Kaire, Evita Kalniņa – „Kukaiņi” – sk. Ingūna Linde.
Mākslas darbs „Senie lauku darbi un darba rīki” (sk. M. Vītola) saņēma arī Čehijas Republikas vēstniecības Latvijā SIMPĀTIJU BALVU! Lai veicas Čehijā!


Mākslas nodaļas audzēkņi piedalījās arī XIII Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā „Es dzīvoju pie jūras”, kura tēma ik gadu ir saistīta ar jūru. Šī gada tēma bija „Osta”. Pavisam konkursā tika iesūtīti 2526 darbi no 14 valstīm (tanī skaitā 1996 darbi no Latvijas skolām).
No mūsu skolas piedalījās 21 V. Kucina, G. Vēveres un E. Kurtiņas audzēkņi. Atzinības rakstus ieguva Krimuldas Mūzikas un mākslas skola, kā arī Dārta Anda Šenberga un Bruno Avens.
Aigars Duļbinskis saņēma DIPLOMU par 3. vietu (8 – 11 g. vecuma grupā) – sk. G. Vēvere.
Apsveicam!