Krimuldas Mūzikas un mākslas skola

Koncerts "Svētki ar orķestri" 2018. gada 24. aprīlis

2018.gada 4.maijā plkst.16.00 Lielajā ģildē notiks koncerts “Svētki ar orķestri” – Latvijas jauniešu simfonisko orķestru muzikāls veltījums Latvijas Republikas simtgadei. 700 dalībnieki no 23 Latvijas jauniešu simfoniskajiem un kamerorķestriem atskaņos latviešu komponistu mūziku. Koncertā pirmatskaņojumu piedzīvos Daces Aperānes, Ērika Ešenvalda, Jēkaba Jančevska, Jēkaba Nīmaņa un Andra Riekstiņa radītās kompozīcijas. Dalībnieku vidū arī Krimuldas un Limbažu jauniešu simfoniskais orķestris.

Koncerts “Svētki ar orķestri” ir pirmais Latvijas valsts simtgadei veltītā cikla “Dzimuši Latvijā” koncerts. Koncertcikla ietvaros šogad Latvijas klausītājiem tiek piedāvāta iespēja pieredzēt gan Latvijas jauno talantu, gan jau starptautiski atzītu un pasaulē pieprasītu mūzikas zvaigžņu uzstāšanos Latvijas simtgadē Latvijas koncertzālēs.

Ieeja 4.maija koncertā “Svētki ar orķestri” ar bezmaksas ielūgumiem, kas no 20.aprīļa saņemami visās “Biļešu servisa” kasēs.
vairāk lasiet šeit:
http://www.lnkc.gov.lv/jaunumi/700-dalibnieki-no-23-latvijas-jauniesu-simfoniskajiem-un-kamerorkestriem-kopa-koncerta-svetki-ar-orkestri/