Krimuldas Mūzikas un mākslas skola

Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas un Maijas Pīlāgas Lēdurgas mūzikas un mākslas skolas IZSTĀDE HORVĀTIJA. Plenērs 2018. 2019. gada 7. marts

No 8. marta Krimuldas Tautas namā Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas un Maijas Pīlāgas Lēdurgas mūzikas un mākslas skolas IZSTĀDE HORVĀTIJA. Plenērs 2018.
Izstādē var apskatīt darbus, kas tapuši skolēnu brīvdienās no 2018. gada 20. līdz 27. oktobrim kuras Krimuldas MMS un Maijas Pīlāgas Lēdurgas MMS vecāko grupu audzēkņi pavadīja Horvātijā, zīmējot un gleznojot plenēra darbus. Kamēr vēl tikai gaidām pavasarīgu siltumu, nāciet un baudiet vasarīgi dienvidnieciskas noskaņas Horvātijas ainavā! Skolēnu darbos attēlota gan eksotiskā Adrijas jūras piekraste, gan ūdenskritumi un kalni Krka nacionālajā parkā, tāpat arī Splitas un Trogiras vecpilsētas. Izstādē varat aplūkot arī fotoattēlus un plenēra dienasgrāmatu - skiču bloku,  kur visi dalībnieki iemūžināja savus iespaidus brauciena laikā. Izstādē redzami arī Daces Ignatovas, Krimuldas MMS absolventes, J. Rozentāla mākslas vidusskolas audzēknes, darbi.
Paldies KRIMULDAS DOMEI par atbalstu plenēra norisē.