Krimuldas Mūzikas un mākslas skola

Latvijas mākslas vidusskolās apskatāmas mākslas skolu Valsts konkursa darbu izstādes 2017. gada 4. aprīlis

No 2017. gada 1. līdz 13. aprīlim četrās Latvijas pilsētās – Rīgā, Liepājā, Rēzeknē un Valmierā vienlaicīgi notiek Latvijas mākslas skolu audzēkņu darbu izstāde “Garšīgie”.

Izstādē skatāmi Latvijas profesionālās ievirzes mākslas skolu audzēkņu valsts konkursa darbi – iepakojuma dizaina piedāvājumi dažādiem garšīgiem produktiem. Jaunākie dalībnieki veidoja grafisko noformējumu konfektēm, vecākie - iepakojuma dizainu smūtijam un veselīgam našķim.

Dizaina uzdevumi mācību saturā Latvijas mākslas skolās ir viens no būtiskiem soļiem, kas jāattīsta nākotnē. Iespējams, ka tieši pieredze domāt un strādāt kā dizaineram, palīdzēs jauniešiem veikt izvēli tālākām mācībām dažādās dizaina jomās dizaina un mākslas vidusskolās Latvijā.

Valsts konkursā piedalījās bērni un jaunieši no simts Latvijas mākslas skolām. 
Valtsts konkursa 3. kārtā KMMS pārstāvēja Marta Rozenberga, Anna Helēna Jansone, Paula Kukle, Rinalds Kristians Tulpe, Rauls Ignatovs, Dāvis Dalders. Paldies audzēkņiem par darbu un skolotājām Lienei Kaļvai, Irēnai Olekšai un Marijai Vītolai par audzēkņu gatavošanu konkursam.

Izstādes norises vietas:

PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā, K.Valdemāra ielā 139, Rīgā;

PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā, Kungu ielā 21a, Liepājā;

Valmieras Mākslas vidusskolā, Purva ielā 12, Valmierā (tur redzami arī KMMS darbi);

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā, Baznīcas ielā 34a, Rēzeknē.