Krimuldas Mūzikas un mākslas skola

Konkurss SIGULDAS LĪNIJA 2023. gada 25. oktobris

Skolēnu brīvlaikā noritēja mākslas skolu audzēkņu grafikas konkurss "Siguldas līnija", ko organizēja Siguldas Mākslu skola "Baltais flīģelis". Pateicamies par darbu konkursa dalībniecēm Madarai Kursišai, Agnesei Pastuhovai, Ingrīdai Ignatovai un Montai Rupeikai.
Apsveicam Madaru Kursišu ar iegūto 3. vietu (vecuma grupā 11 - 13 gadi) grafikas konkursā "Siguldas līnija"! Paldies par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā skolotājai Evitai Kurtiņai!
Šī gada konkurss bija īpašs izaicinājums, jo dalībnieki mēroja spēkus klātienes darbā, kas nav ierasts formāts mākslas programmu audzēkņiem. Konkursa piedalījās 81 jaunais mākslinieks no Rīgas, Alūksnes, Ādažu, Cēsu, Valkas, Jelgavas, Valmieras, Ventspils, Ogres, Olaines, Salaspils, Ķekavas, Limbažu un Siguldas novada mākslas skolām. Konkurss veltīts Siguldas novada mākslinieka Zigurda Zuzes kultūrmantojuma piemiņai. Ar Z. Zuzes daiļradi varēja iepazīties mākslas skolu pedagogi, apciemojot Turaidas muzejrezervātu. Paldies Siguldas Mākslu skolai par laipno uzņemšanu un ieguldīto darbu konkursa organizēšanā!