Krimuldas Mūzikas un mākslas skola

Mācību gada noslēguma koncerts 2019. gada 24. maijs

24. maija pēcpusdienā Krimuldas Mūzikas un mākslas skolā izskanēja Mūzikas nodaļas mācību gada noslēguma koncerts. Koncertā varējām dzirdēt audzēkņu veiksmīgākos priekšnesumus, kas sagatavoti 2. semestra laikā. Visi audzēkņi saņēma liecības, daudzi arī pateicības un atzinības rakstus par mācību gada laikā paveikto - mūsu audzēkņi ir sekmīgi pārstāvējuši skolu dažādos jauno mūziķu konkursos, arī guvuši panākumus un diplomus! Paldies visiem nodaļas skolotājiem par ieguldīto darbu!

Īpaši priecēja tas, ka varējām dzirdēt lielu mūzikas instrumentu daudzveidību - skanēja klavieres, klarnete, saksofons, marimba, akordeons, flauta, vijole, čells! Visus šos instrumentus var apgūt Krimuldas Mūzikas un mākslas skolā.

Aicinām jaunus audzēkņus, atgādinām, ka konsultācija par uzņemšanu mūzikas skolā 3. jūnijā, plkst.18 un uzņemšana 5 jūnijā, plkst. 18 - mūzikas skolā (baseina ēka). 
Vecāki, sarosaties! Gaidām nākamā gada 1. klases audzēkņus un arī lielākus bērnus, kuriem interesē iepazīt mūzikas pasauli!