Krimuldas Mūzikas un mākslas skola

Skolotāju dienai veltītās izstādes atklāšana un koncerts “Satikšanās prieks” 2021. gada 1. oktobris

Ceturtdien, 30. septembrī, Siguldas Mākslu skolā „Baltais flīģelis” notika skolotāju dienai veltītās izstādes atklāšana un koncerts “Satikšanās prieks”!
Pasākumā Siguldas Mākslu skolā “Baltais flīģelis” piedalījās pedagogi un mūzikas un mākslu skolu kolēģi no Siguldas, Krimuldas, Inčukalna, Mālpils, Vangažiem, Līgatnes, Lēdurgas un Sējas.
Pasākumu atklāja mākslas nodaļu pedagogu darbu izstāde, tad sekoja koncerts. Izstādē tiek eksponēti dažādi mākslas darbi - gleznojumi visdažādākajās tehnikās, zīmējumi, dažādi materiāli (stikls, keramika, metāls, māls, porcelāns, tekstils, papīrs, plastikāts). Ik skatītāju priecē spilgtie mākslas darbi, kuros atklājas katra mākslinieka savdabība un rokraksts.
Aizraujošā koncertā dzirdējām visdažādāko laikmetu un stila mūziku un redzējām horeogrāfijas priekšnesumu profesionālā izpildījumā. Prieks valdīja gan mūziķu priekšnesumos, gan koncerta vadītājas “saspēlē” ar māksliniekiem un publiku, gan visu klātesošo sejās, radot vienotību un bezgala labu, pacilātu un paliekošu svētku dienas sajūtu!
Foto: Edgars Semanis
Ievērojot epidemioloģisko situāciju valstī, izstāde apskatāma līdz 30. oktobrim skolas telpās sestdienās no plkst. 10.00-14.00.
Ieeja bez maksas.